Dostawa

KOSZT

WYSYŁKA KRAJOWA

Dla zamówień o wartości poniżej 149,90 zł (przedpłata, pobranie) - 9,90 zł.

Dla zamówień o wartości powyżej 149,90 zł (przedpłata, pobranie) - wysyłka jest BEZPŁATNA.

WYSYŁKA ZAGRANICZNA

Wysyłki zagraniczne realizowane są wyłącznie do krajów Unii Europejskiej. Koszt wynosi odpowiednio:

-           dla zamówień o wartości poniżej 200 zł – 50,00 zł,

-           dla zamówień o wartości od 200 zł do 1 250 zł – 35,00 zł,

-           dla zamówień o wartości co najmniej 1 250 zł – wysyłka jest bezpłatna.

ODBIÓR OSOBISTY

Niezależnie od wartości zamówienia odbiór osobisty w salonie Silesia Jeans (lista salonów dostępna tutaj) jest bezpłatny. Uwaga: Opcja ta dostępna jest tylko dla zamówień z przedpłatą (opłaconych).

CZAS

WYSYŁKA W 24H

Zamówienia złożone są kompletowane od poniedziałku do piątku do godz. 11 - nadawane są standardowo w ciągu 24h, licząc od momentu przyjęcia do realizacji. 

Zamówienia płatne on-line (przedpłata: karta kredytowa, przelew) wysyłane są w takim samym terminie o ile wpłata zostanie zaksięgowana na koncie przed godziną 11:00. Wybierając taką formę płatności - polecamy składać zamówienie nieco wcześniej.

WYSYŁKA 2-3 DNI ROBOCZE

Produktu, którego nie mamy w naszym magazynie, musimy sprowadzić dla Ciebie z naszych salonów stacjonarnych, a następnie przepakować. Aby to wszystko zrobić potrzebujemy dwóch, trzech dni roboczych od momentu przekazania zamówienia do realizacji.

ODBIÓR OSOBISTY

Realizacja zamówienia z odbiorem osobistym w wybranym salonie Silesia Jeans trwa od 1 do 5 dni roboczych. Klient jest informowany o gotowości do odbioru poprzez odrębną wiadomość e-mailową.

POZOSTAŁE INFORMACJE

Przesyłki obsługiwane są przez firmę kurierską DPD oraz doręczane w 99,9% przypadków dla przesyłek krajowych na następny dzień roboczy od dnia nadania.

FB
Informacja o cookies

POLITYKA PRYWATNOŚCI strony internetowej www.bluestilo.com

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Więcej szczegółów w naszej ”Polityce Prywatności”.