Kamizelki Męskie

SORTUJ

SORTUJ

Kamizelka rodzaj ubioru, zapinanego, bez rękawów. Pierwotnie ubranie męskie, w modzie europejskiej pojawiła się około 1670 roku; później używana także przez kobiety. Początkowo sięgająca kolan i z rękawami, w miarę upływu czasu ulegała przekształceniom, zmieniała się jej długość, krój elementów takich jak kołnierz, klapy i kieszenie oraz zdobienia.

Kamizelki męskie sportowe

Na początku XXI wieku kamizelka nadal pozostaje częścią eleganckich, konserwatywnych strojów męskich, choć była także lansowana przez niektórych kreatorów mody. Kamizelki z powodzeniem można łączyć także z jeansami, flanelowymi koszulami oraz bluzami. Wszystko zależy od indywidualnych upodobań oraz efektu, jaki chce się uzyskać.

Pośród oferowanych przez nas kamizelek, znajdziesz modele ocieplane, pikowane, z regulowanym kapturem, zapinane na zamek błyskawiczny lub napy, z kieszeniami zewnętrznymi i wewnętrznymi.

FB
Informacja o cookies

POLITYKA PRYWATNOŚCI strony internetowej www.bluestilo.com

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Więcej szczegółów w naszej ”Polityce Prywatności”.