O nas

Sklep internetowy bluEstilo.com jest multibrandowym sklepem odzieżowym online działającym od stycznia 2013 roku.

Sklep prowadzony jest przez firmę Silesia Jeans Sp. z o.o. z siedzibą w Mysłowicach, Rynek 19, 41-400 Mysłowice, wpisaną do Krajowego Rejestru Sądowego - Rejestru Przedsiębiorców pod numerem KRS: 0000504095, NIP: 2220897045.

Dane kontaktowe sklepu:

-           Adres do korespondencji: Silesia Jeans Sklep Internetowy; ul. Będzińska 80, 41-250 Czeladź.

-           telefon czynny w dni robocze (poniedziałek – piątek)  w godz. 09:00 – 17:00: (32) 281 47 79 oraz 668 299 017

-           adres e-mail: sklep@bluestilo.com; bluestilo@bluestilo.com

Silesia Jeans działa na rynku odzieży dżinsowej od 1993 roku i jest autoryzowanym sprzedawcą takich marek jak: Levi’s, Lee, Wrangler, Pepe Jeans, Tommy Hilfinger, Bugatti, LTB, Zaxy, Big Star, Funk&Soul, dystrybuowanych w sieci sklepów stacjonarnych oraz online.

Posiadamy kilkanaście salonów zlokalizowanych w centrach handlowych miast województwa śląskiego (Katowice, Gliwice, Zabrze, Bytom, Sosnowiec) oraz w Wrocławiu. 

Rozpoczęliśmy sprzedaż online od naszych tradycyjnych marek, ale zamierzamy stopniowo poszerzać ofertę zarówno o powszechnie znane i kupowane marki, jak również produkty niszowe i awangardowe.

Towar sprzedawany online jest dostępny w magazynie sklepu internetowego, a w przypadku jego braku może być błyskawicznie pozyskany z kilkunastu naszych sklepów stacjonarnych.

Naszym celem jest udostępnienie Klientom szerokiej i atrakcyjnej oferty, konkurencyjnych cen i ponadprzeciętnego standardu obsługi.

Zapraszamy do sklepu internetowego bluEstilo.com i sklepów stacjonarnych Silesia Jeans!

FB
Informacja o cookies

POLITYKA PRYWATNOŚCI strony internetowej www.bluestilo.com

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Więcej szczegółów w naszej ”Polityce Prywatności”.