Paski Męskie

Paski męskie

Pierwsze paski miały za zadanie spinać spodnie, które nie były zszyte w górnej części- były to tzw. nogawice. Obecnie paski nie tylko utrzymują spodnie na odpowiedniej wysokości, dopasowują spodnie idealnie do sylwetki, a przy okazji dodają całej stylizacji dodatkowego smaczku i elegancji. Właśnie pasek jest oprócz zegarka, butów jednym z najważniejszych detali, których mogą użyć panowie. Aby nie popełnić rażącego błędu należy zawsze pasek dobierać do koloru butów i paska od zegarka. Nie wypada mieć brązowym butów i czarnego paska. Najlepiej byłoby gdyby te dwie rzeczy były wykonane z tego samego materiału.

 

Stylowe i oryginalne paski męskie

Właśnie pasek jest oprócz zegarka, butów jednym z najważniejszych detali, których mogą użyć panowie. Aby nie popełnić rażącego błędu należy zawsze pasek dobierać do koloru butów i paska od zegarka. Nie wypada mieć brązowym butów i czarnego paska. Najlepiej byłoby gdyby te dwie rzeczy były wykonane z tego samego materiału.

 

Szeroki wybór pasków męskich

A jego długość nie powinna przekraczać więcej niż o 15 cm obwodu w pasie. Powinien też być odpowiednio szeroki, aby dostosować go do szlufek w spodniach. Skórzane są najbardziej funkcjonalne. Brak paska przy garniturze to faux pas. Podczas nieformalnych spotkań możesz pokusić się na zamianę skórzanego paska na bawełniany, lniany czy z plecionej skóry. Pamiętaj też o odpowiednim przechowywaniu pasków, a posłużą one wtedy znacznie dłużej. Najlepiej wieszaj je rozprostowane w szafie, nie zgniataj, nie składaj, nie zwijaj i nie gnieć.

FB
Informacja o cookies

POLITYKA PRYWATNOŚCI strony internetowej www.bluestilo.com

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Więcej szczegółów w naszej ”Polityce Prywatności”.