Składanie zamówień

Zamówienia w sklepie internetowym bluEstilo.com  można składać w serwisie internetowym, poprzez pocztę elektroniczną lub telefonicznie.

Składanie zamówień w serwisie internetowym składa się z następujących kroków:

·         wybór produktu i rozmiaru,

·         umieszczeniu produktu w koszyku,

·         wybór adresu dostawy i formy płatności,

·         wybór sposobu i kosztu dostawy,

·         zatwierdzenie zamówienia.

Zamówienia mogą być składane przez zarejestrowanych (posiadających konto) Użytkowników serwisu lub bez rejestracji.

Nie ma konieczności dokonywania rejestracji lub logowania w sklepie dla złożenia zamówienia.

Rejestracja w serwisie bluEstilo.com umożliwia śledzenie statusu realizacji zamówienia, historii zamówień, uczestnictwo w akcjach promocyjnych sklepu internetowego.

Po złożeniu zamówienia Użytkownik serwisu otrzyma wiadomość elektroniczną (e-mail) na podany w zamówieniu adres elektroniczny, potwierdzającą otrzymanie zamówienia przez sklep internetowy bluEstilo.com.

Zamówienie, po jego weryfikacji i , w przypadku płatności przedpłatą otrzymaniu przez bluEstilo.com informacji o dokonaniu zapłaty, jest przyjmowane do realizacji, a Użytkownik otrzymuje wiadomość elektroniczną z potwierdzeniem przyjęcia zamówienia do realizacji.

Zamówienia obejmujące produkty znajdujące się w magazynie głównym są wysyłane w terminie 24 godzin od chwili przyjęcia do realizacji.  

Dostawa i płatność

Sklep internetowy bluEstilo.com realizuje wysyłki towarów w formie przesyłek kurierskich za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD. Wysyłki realizowane są w dni robocze, od poniedziałku do piątku.

Wysyłka w 24h 

Zamówienia złożone są kompletowane od poniedziałku do piątku do godz. 11 - nadawane są standardowo w ciągu 24h, licząc od momentu przyjęcia do realizacji. 

Zamówienia płatne on-line (przedpłata: karta kredytowa, przelew) wysyłane są w takim samym terminie o ile wpłata zostanie zaksięgowana na koncie przed godziną 11:00. Wybierając taką formę płatności - polecamy składać zamówienie nieco wcześniej.

Wysyłka 2-3 dni robocze

Produktu którego nie mamy w naszym magazynie, musimy sprowadzić dla Ciebie z naszych salonów stacjonarnych, a następnie przepakować. Aby to wszystko zrobić potrzebujemy dwóch, trzech dni roboczych od momentu przekazania zamówienia do realizacji.

Jeśli zamówienie zostanie potwierdzone w piątek po godzinie 11 lub w dzień poprzedzający dzień wolny od pracy, albo w sobotę lub dzień wolny od pracy, wysyłka jest realizowana w najbliższy dzień roboczy.

W przypadku okresowej dużej ilości zamówień realizacja może opóźnić się o 2-3 dni. Jednocześnie dokładamy wszelkich starań, aby wysyłka następowała możliwie jak najszybciej.

Przesyłki kurierskie na adres dostawy w Polsce (wysyłki krajowe) zamówień o wartości co najmniej 149,90 zł, niezależnie od formy zapłaty, realizowane są na koszt sklepu internetowego bluEstilo.com.

Dla zamówień o wartości poniżej 149,90 zł, niezależnie od formy zapłaty, koszt przesyłki kurierskiej wynosi 9,90 zł i jest doliczany w trakcie składania zamówienia.

Wysyłki zagraniczne realizowane są wyłącznie do krajów Unii Europejskiej. 

Koszt wysyłek zagranicznych uzależniony jest od wartości zamówienia i wynosi:

-           dla zamówień o wartości poniżej 200 zł – 50,00 zł,

-           dla zamówień o wartości od 200 zł do 1 250 zł – 35,00 zł,

-           dla zamówień o wartości co najmniej 1 250 zł – wysyłka jest bezpłatna.

Odbiór osobisty

Klient ma możliwość dokonania odbioru osobistego towaru z zamówienia złożonego w sklepie internetowym bluEstilo.com w wybranych sklepach stacjonarnych Silesia Jeans. Niezależnie od wartości zamówienia ta opcja dostawy jest bezpłatna. Wybór salonu, w którym ma nastąpić odbiór osobisty dokonywany jest w trakcie składania zamówienia. Realizacja zamówienia z odbiorem osobistym trwa od 1 do 5 dni roboczych.

Inne

Płatność za towar zamówiony w sklepie internetowym bluEstilo.com w przypadku dostawy przesyłką kurierską może być dokonana w formie płatności z góry: kartą płatniczą, przelewem elektronicznym lub przelewem zwykłym oraz gotówką przy odbiorze towaru w przypadku przesyłki za pobraniem.

W przypadku odbioru osobistego w sklepie stacjonarnym Silesia Jeans płatność może być dokonana jedynie w formie płatności z góry: kartą płatniczą, przelewem elektronicznym lub przelewem zwykłym.

W przypadku zamówień za pobraniem limit kwoty pobrania wynosi 800 zł, powyżej tej kwoty zamówienie musi być opłacone z góry.

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay.

Na opłacenie zamówienia on-line czekamy 3 dni robocze, powyżej tego terminu zamówienie zostanie anulowane.

FB
Informacja o cookies

POLITYKA PRYWATNOŚCI strony internetowej www.bluestilo.com

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Więcej szczegółów w naszej ”Polityce Prywatności”.